Připravované projekty montovaných obloukových hal

Obloukové haly pro Asijský trh v rámci veletrhu GROWTECHEXPO

V rámci expanze s programem obloukových hal na zahraniční trhy proběhla účast na zahraničním veletrhu GROWTECHEXPO ve Vietnamu. Proběhla řada jednání, jak s přímými odběrateli technologie pro výrobu obloukových hal, tak se zástupci vojenského sektoru Vietnamské státní správy. Kromě Vietnamské klientely proběhla jednání i se zástupci dalších zemí, ve kterých by uvítali EU kvalitu technologie obloukových hal. Zájem projevil ministr zahraničí Zambie, dále Indický investor v oboru staveb pro skladování. Celá akce proběhla pod záštitou společnosti CZECH TRADE, konkrétně zástupce pro Vietnam pana Degena a jeho manželky, kteří významně přispěli k propojení obchodních kontaktů s místními společnostmi.


GROWTECHEXPO 2017      30.11. - 2. 12. 2017
Hanoj, Vietnam
Mezinárodní veletrh strojírenství a technologie pro zemědělství


GROWTECHEXPO

Obloukové haly pro filipínskou pobřežní stráž

V květnu 2017 proběhlo jednání společnosti Attl o dodávce obloukových hal pro účely umístění vojenských vrtulníků a letadel PCG – filipínské pobřežní stráže. Jednání podpořila rovněž Česká ambasáda v Manile za doporučení Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Odkazy na články

Dodávky hangárů pro ministerstvo obrany Slovenské republiky

V rámci světového veletrhu IDET 2017 v Brně proběhla jednání se zástupci ministerstva obrany Slovenske republiky o možnosti použití obloukové technologie v oblasti jak civilní obrany a dále pro ochranu a umístění vojenské techniky.

Odkazy

Obloukové haly do Číny pro skladování

V dubnu 2017 proběhlo jednání společnosti Attl s čínským partnerem za účelem zájmu čínské strany o dodávky a stavby obloukových hal pro skladování zemědělských produktů. Čínský odběratel preferuje EU kvalitu a záruku výrobků technologe K-span.

1,250 m dlouhá oblouková hala pro biatlon

V březnu 2017 proběhlo jednání s projekční kanceláří ze Švédska ohledně plánované sportovní haly pro celoroční provoz biatlonové traťě. Tato hala má mít uctyhodnou délku 1,250 metrů.