Poptávka haly

Výroba a montáž
samonosné haly

Samonosné haly - výrobní linka
Přijedeme k Vám
Samonosná hala
Postavíme

Samonosné haly stavíme technologií K-SPAN a jsou tvarovány z ocelových profilů, širokých 305 mm, 680 mm a 800 mm, vyrobených přímo na stavbě na speciálních válcovacích a ohýbacích linkách. Samonosné haly mají desítky tvarů, velikostí a provedení (celkem 78 typů) a dodáváme je v provedení oboustranně polakovaného ocelového plechu nebo nadstandardně kvalitní pozinkové nebo aluzinkové oceli. Konečnou povrchovou úpravu si zákazník zvolí z široké palety barevných odstínů. Jednotlivé lamely haly se spojují speciálním pertlovacím strojem.
Dodávka haly obsahuje stavební dokumentaci včetně statického posudku a požární zprávy (doplatek od 38 000,- Kč bez DPH), výrobu haly v místě stavby z kvalitního materiálu s nadstandardní zárukou a odbornou montáž včetně požadovaných doplňků a stavebních výplní. Na přání zákazníka lze dodat i jen část výše jmenovaných prací.Výroba stavebnice haly
(budu stavět sám!)

Stavebnice haly - díly
Vyrobíme pro Vás
Smontujete sami
Smontujeme Vám

Stavebnice samonosných hal vyrábíme technologií K-SPAN a jsou tvarovány z ocelových, dělených profilů, širokých 680 mm, vyrobených v naší továrně na speciální válcovací a ohýbací lince. Námi vyrobené stavebnice hal mají řadu tvarů a velikostí. Dodáváme je v provedení oboustranně polakovaného ocelového plechu nebo nadstandardně kvalitní pozinkové nebo aluzinkové oceli. Jednotlivé díly stavebnice se jednoduše spojují (šroub, matice, podložka).
Dodávka stavebnice haly obsahuje kompletní vrchní stavbu dle přání zákazníka, spojový materiál a stavební dokumentaci včetně statického posudku a požární zprávy (doplatek od 38 000,- Kč bez DPH).
Halu si investor může postavit vlastními silami, v případě zájmu provedeme odbornou montáž. Stavba je velice jednoduchá, podívejte se na